Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / OljemÃ¥lningar / OljemÃ¥lning 9344378



*

nr 934 4378


Oljemålning

Oidentifierad konstnär, stadsmotiv, 18x32


Utrop:

300 kr

Såld:

500 kr

Sista tid för bud online:

måndag 12 januari 2015
kl 20:11:46


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
8/1 23:03:11 1      100 kr
11/1 01:41:29 1      200 kr
12/1 11:47:02 2      200 kr
12/1 11:47:02 1      200 kr (Budbetjänt)
12/1 11:47:28 2      250 kr
12/1 15:41:28 3      450 kr
12/1 20:05:54 4      400 kr
12/1 20:05:54 3      450 kr (Budbetjänt)
12/1 20:06:45 4      Vinnande bud


Läs om budbetjänten

  • Specialauktion
  • 12 jan

e-auktion

Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.

Läs mer om e-auktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja oljemålning oljemålningar stad stadsmotiv
  • 8052 Olja / collage
    Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    26 jan kl 20:12
  • 8285 OljemÃ¥lning
    Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    26 jan kl 20:51
  • 8153 OljemÃ¥lning
    Ann-Christine Jensman, Signerad, torgscen. Olja på..//
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    26 jan kl 20:33




Ladda ner broschyr